پایگاه خبری توانا

تیم ملی والیبال ایران دیروز در دو نوبت صبح و عصر تمرینات توپی خود را پیگیری کرد.

به گزارش توانا ، بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال 2022 با حضور 24 تیم از چهارم تا بیستم شهریور جاری به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضوری شایسته در این دوره از مسابقات آماده می کند دیروز تمرینات توپی خود را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری کرد. طبق برنامه تمرین صبح شاگردان عطایی در سالن اصلی مسابقات و به مدت یک ساعت برگزار شد.

در نوبت عصر هم ملی پوشان ایران به سالن تمرین رفتند و دو ساعت تمرین سخت و پرفشار را برگزار کردند. در این تمرین بازیکنان ابتدا زیر نظر یاناس به گرمکردن مشغول شدند و در ادامه زیر نظرکادر فنی به مرور کارهای تکنیکی و تاکتیکی مشغول شدند. در این تمرین کادر فنی با جدیت زیادی عملکرد ملی پوشان را زیرنظر گرفت.

نکته ای که درمورد تمرین صبح و عصر ملی پوشان وجود داشت این بود که میلاد عبادی پور، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به دلیل اینکه از ناحیه پای چپ کمی احساس درد می کرد زیرنظر کادر پزشکی به مداوا و انجام تمرینات اختصاصی مشغول شد.

همچنین مهدی عابدی، سفیر ایران در اسلوونی هم در لحظات پایانی تمرین در سالن حضور پیدا کرد و سخت کوشی شاگردان عطایی را از نزدیک تماشا کرد.

 

بازی های مرحله مقدماتی تیم ملی والیبال ایران در این دوره از مسابقات به میزبانی شهر لیوبلیانا در اسلوونی برگزار خواهد شد.

برنامه مسابقات ایران در رقابت های قهرمانی جهان به شرح زیر است:

شنبه، پنجم شهریور ماه ساعت 20 ؛ ایران – آرژانتین

دوشنبه، هفتم شهریور ساعت 20 ؛ ایران – مصر

چهارشنبه، نهم شهریور ساعت 20 ؛ ایران – هلند

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی