پایگاه خبری توانا

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: بزرگ‌ترین مزایده شهرداری در میادین میوه و تره بار به جهت مشارکت هموطنان در واگذاری موقت فروشگاه‌ها و اماکن برگزار و تا ۱۲ مهر ادامه دارد.

به گزارش توانا، مصطفی پورنصیری درباره واگذاری‌های جدید سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار اظهار کرد: سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران بزرگ‌ترین مزایده خود را جهت مشارکت هموطنان در واگذاری موقت فروشگاه‌ها و اماکن خود از ۲۹ شهریور منتشر کرده و این مزایده عمومی تا ۱۲ مهر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این مزایده در زمینه‌های مختلف برگزار می‌شود گفت: علاقمندان در زمینه واگذاری حق بهره برداری موقت از اماکن عرضه محصولات فرآوری شده(بازرگانی)، واگذاری حق بهره برداری موقت از محل های ارائه خدمات حمل و نقل، واگذاری حق بهره برداری موقت از اماکن عرضه گوشت قرمز نمونه بسته بندی در محل و محصولات آماده طبخ آن، واگذاری حق بهره برداری موقت از فروشگاه‌های پروتئینی در میادین ۲۲ گانه و بازارهای تابعه و واگذاری حق بهره برداری موقت از اماکن عرضه(میوه و سبزیجات) نمونه دستچین و بسته بندی واماکن نمونه بسته بندی در ظروف مخصوص(میوه و سبزیجات غیر برگی تازه و منجمد آماده مصرف دارای پروانه ساخت) می‌توانند به سایت سازمان مدیریت میادین مراجعه داشته باشند.

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران بیان کرد: علاقه‌مندان ضمن تکمیل فرآیند شرکت در مزایده، فرم پیشنهاد قیمت را باید از سامانه چاپ و تکمیل کنند و حداکثر تا پایان مورخ ۱۲ مهرماه می‌توانند آن را ارسال کنند.

پورنصیری افزود: سازمان مدیریت میادین به دنبال شکستن انحصار است تا تمامی افرادی که قصد شرکت در این مزایده‌ها را دارند، بتوانند در این مزایده آنلاین شرکت کنند.

وی ادامه داد: در مزایده آنلاین از هرگونه تخلف جلوگیری می‌شود و شهروندان با خیالی راحت می‌توانند مشارکت داشته باشند.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی