پایگاه خبری توانا

منطقه هشت به منظور منقش شدن هشت دیواره منتخب این منطقه به نام مبارک، حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) با‌ اعلام فراخوان “امام مهربانی ها” با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران از هنرمندان دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش توانا، فاطمه تنهایی شهردار منطقه هشت با اشاره به اجرای مشترک این فراخوان با سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: این منطقه با عنوان منطقه امام رضا(ع) شناخته می شود، امیدواریم بتوانیم نام مبارک حضرت و آشنایی با سیره و زندگی ایشان را در منطقه هشت با اجرای دیوار نگاری بییشتر کنیم.

وی با دعوت از هنرمندان هنرهای تجسمی و سایر گرایش های هنری در اجرای این طرح، تصریح کرد: با انتخاب طرح های منتخب توسط داوران، هشت دیوار از فضاهای عمومی که توسط منطقه انتخاب می شود، در اختیار هنرمندان برگزیده قرار داده می شود تا بتوانند طرح منتخب را اجرا کنند.

شهردار منطقه ٨ با تأکید بر نام طرح با عنوان ” امام مهربانی ها”، گفت: برای بهره مندی از حداکثر ایده ها و طرح های خلاقانه توسط هنرمندان این فراحوان اعلام عمومی شده است که به برکت نام امام رضا (ع) بتوانیم شاهد ارائه طرح های جدید و خلاقانه باشیم. وی در خصوص موضوعات مدنظر قرارگرفته شده برای این فراخوان ادامه داد: سیره و زندگی امام رضا(ع) به صورت اشعار و احادیث با بکارگیری خطوط ایرانی اسلامی نیز جزء موضوعات فرعی این فراخوان است.

بر اساس این گزارش هنرمندان می توانند آثار خود را برای ارزیابی در سامانه رویداد های هنری سازمان زیباسازی شهر تهران بارگذاری کنند.امکان بارگذاری آثار در سامانه یادشده از ١۶ تا ٢٣ مهرماه سال جاری امکان پذیر است.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی