پایگاه خبری توانا

سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد که شعله انتفاضه تا آزادی قدس شریف و مسجد مبارک الاقصی و نابودی رژیم صهیونیستی خاموش نخواهد شد.

به گزارش  توانا به نقل از پایگاه خبری العهد، محمد حماده سخنگوی جنبش حماس در قدس در اظهاراتی گفت که انتفاضه قدس همچنان در کالبد ملت مقاوم فلسطین در کرانه باختری و بیت المقدس دمیده می شود.

وی تاکید کرد که حماسه های قهرمانانه و مقاومت در جنین و اردوگاه های آن و نابلس و تمام شهرها و روستاها و اردوگاه های کرانه باختری و مقابله مردم با یورش شهرک نشینان به مسجد الاقصی نشان دهنده این آتش افروخته است که تا آزادی قدس و مسجد الاقصی و نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی خاموش نخواهد شد.

سخنگوی حماس خاطرنشان کرد: درحالی که اشغالگران و تندروهای صهیونیست از طریق یهودی سازی و یورش و هتک حرمت به مقدسات، به جنایت های خود علیه قدس و مسجد الاقصی ادامه می دهند و اقدامات خصمانه این رژیم همچنان ادامه دارد، ملت فلسطین هفتمین سالروز انتفاضه قدس را برگزار می کند؛ انتفاضه ای که یکی از مراحل مبارزه و دفاع از بیت المقدس و مسجد الاقصی به شمار می رود.

وی گفت: در هفتمین سالروز انتفاضه قدس به روح شهدا درود می فرستیم و خون این شهدا که در راه دفاع از خاک و مقدسات ریخته شد، شعله انتفاضه و مقاومت در برابر اشغالگران را افروخته باقی نگه خواهد داشت.

حماده همچنین از مبارزان فلسطینی خواست که به مقاومت و انتفاضه خود در برابر اشغالگران ادامه دهند.

پیش از این «صالح العاروری» معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اظهار داشت: کرانه باختری در وضعیتی متشنج قرار دارد و مقاومت در آن درحال تشدید و افزایش است.

وی گفت: اینکه نیروهای مقاومت دوشادوش یکدیگر می‌جنگند و در کنار هم به شهادت می‌رسند نویدبخش انتفاضه جدیدی است که قوی‌تر از انتفاضه‌های قبل بوده و در آن یک ملت واحد و متحد در مقابل رژیم اشغالگر صف‌آرایی خواهند کرد.

العاروری همچنین تاکید کرد: نمودار مقاومت سیر صعودی دارد و همین منجر به نگرانی دشمن شده است و نبرد با دشمن تنها با مقاومت مسلحانه قابل حل است.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی