پایگاه خبری توانا

روبرت لواندوفسکی دیشب هم برای بارسا گلزنی کرد تا به رکورد 9 گل در هفت بازی ابتدایی خود در لالیگا برسد. او در این هفت هفته رکوردهایی به ثبت رسانده که لئو مسی و کریستیانو رونالدو نیز نداشتند.
به گزارش توانا؛ بارسا از ساعت 22.30 دیشب در زمین مایورکا به میدان رفته و نیمه نخست را با تک گل روبرت لواندوفسکی پیروز به رختکن رفت. او در دقیقه 20 و در درون محوطه جریمه مایورکا با یک کنترل خوب و چرخشی زیباتر، توپ را با شوتی دقیق راهی کنج دروازه مایورکا کرد تا بارسا 0-1 پیش بیفتد. گل لواندوفسکی بارسا را از فشار چند دقیقه ای مایورکا خارج کرد و اجازه داد تا پایان نیمه اول بر توپ و زمین مسلط شود.
ستاره لهستانی که شروعی فوق العاده در بارسا داشته، توانست در هفتمین بازی خود در لالیگا گل نهمش را به ثمر برساند و همچنان صدرنشین جدول گلزنان باشد. از سال 1996 و پس از کریستین ویه‌ری(اتلتیکومادرید) دیگر هیچ بازیکنی در اولین فصل حضورش در لالیگا و پس از هفت هفته نتوانسته بود این تعداد گل به ثمر برساند. در 75 سال اخیر نیز تنها ویه‌ری، دی استفانو(رئال) و کوبالا(بارسا) در هفت بازی ابتدای فصل توانسته بودند هشت گل یا بیشتر به ثمر برسانند.
لواندوفسکی تنها در هفته اول برابر رایووایه‌کانو بود که موفق به گلزنی نشد ولی در 6 هفته اخیر توانسته به شکل متوالی گلزنی کند. تنها رود فن‌نیستلروی(رئال)، ریوالدو(بارسا)، جیمی فلوید هاسلبینک(اتلتیکو) و رونالدو نازاریو(بارسا) توانسته اند در شش هفته متوالی لالیگا گلزنی کنند.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی