پایگاه خبری توانا

مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از صدور ۳ پروانه ارائه خدمات پست بین‌الملل (خارجه و داخله) خبر داد.

به گزارش توانا، در حال حاضر ۳۱ شرکت متقاضی دریافت پروانه ارائه خدمات پستی غیر دولتی هستند و بر اساس مصوبه “اصول حاکم بر صدور پروانه ارائه خدمات پستی غیر دولتی” که در سال ۱۴۰۰ در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب شده است، پروانه ارائه این خدمات در دو دامنه ارائه خدمات پست بین‌الملل (خارجه و داخله) و خدمات پست داخلی و چهار نوع صادر می‌شود.

بر این اساس، نوع ارائه خدمات بر اساس نقاط حضور گستره ارایه خدمات تقسیم‌بندی شده است و دریافت‌کنندگان پروانه نوع یک در همه شهرها و روستاهای کشور، نوع دو در تمامی شهرهای با جمعیت بالاتر از ۳۰ هزار نفر، نوع سه در تمامی مراکز استانها و نوع چهار در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، رشت، کرج و اهواز می‌توانند خدمات پستی ارائه دهند.
در این راستا، سیدحسین سلامتی طباء – مدیرکل صدور پروانه خدمات ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، درباره فرآیند دریافت پروانه ارائه خدمات پستی غیر دولتی اظهار کرد: متقاضیان دریافت پروانه می‌توانند با مراجعه به پورتال الکترونیکی رگولاتوری به آدرس www.cra.ir ، منوی میزخدمت، زیر منوی ارائه مجوزهای مربوط به خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات، قسمت صدور پروانه ارائه خدمات پستی، درخواست خود را به صورت الکترونیکی ارسال کنند.

طبق اعلام، در این بخش از پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اطلاعات کامل درباره نحوه ارائه خدمت، مدارک مورد نیاز، هزینه و مدت زمان ارائه خدمت و دارندگان فعلی پروانه به طور کامل درج شده است.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی