پایگاه خبری توانا

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: پلیس هوشمند، مقتدر، حرفه‌ای، کارآمد و مردمی که موجب اعتماد و آرامش مردم ایران عزیز است از سرمایه‌های بزرگ و گرانبهای میهن اسلامی است که حمایت و پشتیبانی از آن تقویت و تحکیم زیرساخت‌های امنیت‌ساز کشور را تضمین می‌کند.

به گزارش  توانا ، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بزرگداشت هفته فراجا، تکریم خدمتگزاران  صدیق و فداکار در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است.

نیروی مقتدر و با اخلاق حافظ نظم و امنیت که به تحقیق، اخلاقی ترین نیروی انتظامی جهان است.

حافظۀ تاریخی ملت عظیم‌الشأن ایران سرشار از صحنه‌ها و لحظاتی است که نقش‌آفرینی‌های تحسین‌برانگیز فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم و شجاع نیروی انتظامی و مدافعان امنیت برای ارتقای امنیت و آرامش میهن اسلامی و مقابله با بسترها و عوامل سلب آرامش و به مخاطره انداختن امنیت جامعه در آن جلوه‌گری می‌کند.

امروز فراجا، نماد پلیس مقتدر، هوشمند، توانا و باکفایت که مظهر اقتدار و برخاسته از خواستگاه مردمی  و مورد حمایت ملت و حاکمیت است، نمود عینی و ملموسی داشته و در این مسیر از جان خود گذشته و با بذل هستی و ایثار گری های خالصانه و مجاهدانه، عمل به قانون را سرلوحۀ کار خود قرار داده است.

رویکرد فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به ابعاد و وجوه مقولۀ امنیت و ضرورت تولید ترکیبی از آمادگی‌ها برای مقابله با تهدیدات پیچیده و متنوع در عرصه‌های مختلف ، حرکت مؤمنانه و مسئولانه این نیرو در ارتقای قابلیت‌ها و توانمندی‌های سازمانی و مهارت‌های حرفه‌ای و تخصصی را رقم زده است.

پلیس هوشمند، مقتدر، حرفه‌ای، کارآمد و مردمی که موجب اعتماد و آرامش مردم ایران عزیز است از سرمایه‌های بزرگ و گرانبهای میهن اسلامی است که حمایت و پشتیبانی از آن تقویت و تحکیم زیرساخت‌های امنیت‌ساز کشور را تضمین می‌کند.

اینک فراجا با آسیب زدایی و تقویت بنیان‌های داخلی و به کارگیری راهکارهای مناسب و هوشمندانه، به سمت پلیس تراز انقلاب اسلامی در حرکت است و به مهندسی نظم و انضباط ، امنیت اجتماعی و استاندارد سازی ساختار ، سازمان و عملکرد خود متناسب با اصول و مبانی دینی و شرعی و آموزه‌های انقلابی و ناشی از نیازهای نظام و میهن اسلامی همت می گمارد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ضمن تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت امام حسن عسگری «علیه السلام » و تبریک و تهنیت به مناسبت فرارسیدن هفتۀ فراجا و عرض سلام و درود به روح پرفتوح شهیدان خانوادۀ بزرگ انتظامی کشور و شهدای امنیت و امام راحل عظیم الشأن؛  پلیس را حافظ امنیت و ضابط قانون و مدافع مردم و مظلومان در برابر متجاوزان و مجرمان دانسته و صلابت و موفقیت این نیروی عظیم خدوم را در پاسداشت ارزش های اسلامی و عمل به مرّ قانون در راستای عمل به منویات راهگشای رهبر حکیم و فرزانۀ انقلاب اسلامی و خدمت به مردم ، از درگاه احدیت مسألت دارد.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی