پایگاه خبری توانا

هاکان چالهان اوغلو، ستاره خلاق اینتر، حس می کند پیروزی مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان می تواند سرنوشت فصل را عوض کند.

به گزارش توانا؛ اینتر در شبی جنجالی و در شرایطی که تصمیمات داور به شدت خبرساز شد، توانست با تک گل تماشایی هاکان چالهان اوغلو از سد بارسلونا گذشته و بعد از دوره ای ضعیف، به سه امتیاز این دیدار حساس دست پیدا کند. ستاره ترکیه ای اینتر تاکید کرد آنها حامی سیمونه اینزاگی هستند و این پیروزی نشان داد نراتزوری در ادامه فصل به دنبال دستیابی به اهداف بزرگ تری خواهد بود.

هاکان چالهان اوغلو گفت: “ما همیشه در کنار سرمربی تیم هستیم و سیمونه اینزاگی مردی بزرگ و سرمربی فوق العاده ای است. وقتی در مورد خانواده بودن یک تیم صحبت می کنیم، باید از سرمربی تیم نیز محافظت کنیم و در دیدار مقابل بارسلونا این اتفاق رخ داد. بعد از شکست این هفته برابر رم باید به شکلی نشان می دادیم که تیم قدرتمندی هستیم و لایق دستاوردهای بیشتری در ادامه فصل خواهیم بود. نمایش فوق العاده مقابل بارسا ای داشتیم و بعد از گذراندن چنین دوره سختی، قصد داشتیم نتیجه مورد نظرمان را کسب کنیم.
برای ما خیلی مهم بود که مقابل تیمی مانند بارسلونا برنده شویم و ما با کسب این پیروزی بیش از هر چیز برای هوادارانی که همیشه کنار تیم هستند، سیگنال هایی ارسال کردیم. آنها در مقابل بارسلونا به شدت از ما حمایت کردند و ما نیز ثابت کردیم که شایسته پیروزی هستیم. این نتیجه واقعاً می تواند ما را متحول کرده و سرنوشت فصل ما را تغییر دهد، زیرا ما می خواهیم بر همین اساس به سمت جلو حرکت کنیم. برای صعود از دور گروهی باید آرامش خود را حفظ کرده و بازی به بازی پیش برویم.”

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی