پایگاه خبری توانا

اعضای تیم ملی تکواندو ایران قبل از حضور در رقابتهای گرندپری منچستر، برای شرکت در یک تورنمنت بین المللی راهی لبنان می شوند.

به گزارش توانا؛ این دوره از مسابقات با حضور ۱۶۳ تکواندوکار جمعه ۱۵ مهرماه در سالن «نوهاد نوفل» شهر بیروت برگزار خواهد شد. تیم ملی ایران که برای حضور در مسابقات گرندپری منچستر و پس از آن مسابقات جهانی مکزیک می‌شود، در هر دو بخش بانوان و آقایان در این مسابقات شرکت می‌کند.
سعیده نصیری و غزل سلطانی (سمنان)، مریم رضانژاد (مازندران)، مبینا نعمت زاده (تهران)، زهرا شیدایی (مازندران)، نرگس میرنوراللهی، زینب اسماعیلی و فاطمه شفیع پور در بخش زنان، مهدی حاجی موسائی، مهدی عابدینی، ابوالفضل زندی و علی نجفی (البرز)، آرمین هادی پور (گیلان)، فرزان عاشورزاده و ابوالفضل عباسی (مازندران)، رضا کلهر (تهران)، امیرمحمد بخشی، میرهاشم حسینی (آذربایجان شرقی)، سجاد مردانی و محمدحسین یزدانی (اصفهان)، مهران برخورداری (قزوین) تکواندوکاران حاضر در این رقابتها می‌باشند.
هدایت تیم ملی تکواندو در گروه بانوان در این رویداد برعهده ندا زارع است، مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کند. در گروه آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی است و مسعود حجی زواره مربی تیم خواهد بود. همچنین علی سپهری رئیس هیأت تکواندو استان زنجان به عنوان سرپرست و الهام رحیمی مدیر، تیم را همراهی می‌کنند.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی