پایگاه خبری توانا

جنبش جهاد اسلامی فلسطین بامداد شنبه در واکنش به شهادت ۲ نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، خواستار مقاومت در همه اشکال آن به ویژه مقاومت مسلحانه در برابر رژیم صهیونیستی شد.

به گزارش  توانا از فلسطین الیوم، در بیانیه‌ جنبش جهاد اسلامی آمده است: تجاوزهای جنایتکارانه و نامحدود رژیم اشغالگر علیه مردم ما روز به روز در حال افزایش است و همه از جمله کودکان بی گناه را هم دربر می‌گیرد.

جنبش جهاد اسلامی افزوده است: تداوم جنایات اشغالگران علیه بی‌گناهان و غیرنظامیان مستلزم تداوم مقاومت در همه اشکال آن به ویژه مقاومت مسلحانه و اتحاد نیروهای میدانی فعال برای مقابله با این تروریسم سازمان یافته علیه مردم کشورمان است.

روز جمعه ۲ نوجوان فلسطینی در پی تیراندازی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری شهید شده بودند.

روز چهارشنبه نیز نظامیان صهیونیست «علاء ناصر احمد زغل» جوان ۲۱ ساله فلسطینی را به ضرب گلوله در شرق نابلس به شهادت رسانده بودند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی به ویژه در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی