پایگاه خبری توانا

معاون اول قوه قضائیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیامی صادر کرد.

به گزارش توانا؛ متن پیام محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه به شرح زیر است:

فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی که یادآور مجاهدت ها و نقش آفرینی های حماسی، ماندگار و فداکارانه مدافعان امنیت و حافظان نظم و آرامش جامعه اسلامی است را به فرماندهان، مدیران، کارکنان و یکایک خادمان ملت در آن مجموعه فراجا تبریک عرض می نمایم.

امنیت، اعتماد، پویایی و نشاط ثمره حضور نیروی انتظامی مقتدر در جامعه است و شوکت، عظمت و قدرت کشور ایران منبعث از تلاش های سترگ دلاورمردی های بزرگ مردانی است که خالصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می نمایند. بی شک نکوداشت این رشادت ها و فداکاری ها از سوی ملت بزرگ ایران نشان از ایمان و باور قلبی به خدمات ارزنده فرزندان غیور و سبزپوش این نیروی پرتوان است که با رویکرد جامعه محوری و تکیه بر اصول اسلامی به امین مردم تبدیل شده و با اخلاق مداری به عنوان مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به ادای وظایف خویش مشغول است.

اینجانب ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدای پرافتخارنیروی انتظامی و با تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه فرماندهان و کارکنان این نیرو، از ایزد منان موفقیت های روزافزون در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) خواستارم.

محمد مصدق
معاون اول قوه قضائیه

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی