پایگاه خبری توانا

یک سخنگوی اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه، از ساکنان بیت‌المقدس، کرانه باختری و اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ خواست که پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه اماکن مقدس را ادامه دهند.

به گزارش توانا از پایگاه خبری “العربی الجدید”، وی جمعه شب در کنفرانس مطبوعاتی که در غزه برگزار شد، از ساکنان مناطق مختلف فلسطین خواست درسی فراموش‌ نشدنی به رژیم صهیونیستی بدهند.

وی گفت: مقاومت فلسطین در غزه و از طریق اتاق مشترک آن همچنان مورد اعتماد ملت فلسطین بوده و مانند یک دژ مستحکم، پشتیبان قدرتمند و سپری در برابر قدس، مسجدالأقصی، اماکن مقدس و متعهد و وفادار به شهدا و اسرا باقی خواهد ماند.

این مقام فلسطینی تاکید کرد: ما ارتش قدس و فلسطین هستیم، رویکرد ما روشن، اسلحه ما همواره آماده بوده و دستمان بر روی ماشه است.

سخنگوی اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت در غزه به تمجید از تیراندازی علیه نظامیان و شهرک‌نشینان در کرانه باختری و قدس و تعقیب نظامیان صهیونیست در سراسر فلسطین پرداخت و آن را ستود.

وی همچنین زوال رژیم صهیونیستی را نزدیک دانست و افزود که آسیب به مسجدالأقصی، افزایش جنایت‌های دشمن علیه ساکنان قدس و هتک حرمت مقدسات ملت ما به بهانه‌های واهی، نشان دهنده این مسأله است.

پیش از این نیز مشیر المصری، یکی از رهبران حماس در جمع تظاهرکنندگان فلسطینی روز جمعه در خان یونس ضمن دعوت از فلسطینیان به انتفاضه و مقابله با صهیونیست‌ها و اشغالگران اعلام کرد: کرانه باختری، اشغالگران را با مرحله جدیدی از مبارزه با عنوان “مبارزه مسلحانه” مواجه می‌کند.

تمجید این مقام فلسطینی پس از آن روی می‌دهد که ۱۷ مهرماه جوانان فلسطینی در یک عملیات موفق، به ایست و بازرسی نظامی در ورودی اردوگاه شعفاط در شمال قدس، یک سرباز اسرائیلی را کشته و ۲تن دیگر را زخمی کردند.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی