پایگاه خبری توانا

رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران می‌گوید قیمت میوه در چند وقت اخیر افزایشی نداشته و تنها قیمت یک قلم میوه یعنی موز در میدان مرکزی میوه و تره بار از۳۵ هزارتومان به ۴۵ هزارتومان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری توانا،اسدالله کارگرآخرین وضعیت بازار میوه، سبزی و صیفی را تشریح کرد و گفت: در پنج هفته اخیر افزایش قیمتی در بازار میوه رخ نداده است، زیرا میوه‌های تابستانی و زمستانی مکمل هم شده‌اند و تنوع میوه نیز نیاز است.

وی ادامه داد: میوه‌های تابستانی هنوز در بازار است و  از آن طرف میوه‌های نوبرانه‌ زمستانی مانند نارنگی، پرتقال، انار و لیموشیرین با قیمت‌های مناسب وارد بازار شده‌اند.

رییس اتحادیه فروشندگان میوه‌ و سبزی استان تهران اضافه کرد: تنها قیمت موز از ۳۵ هزارتومان به ۴۵ هزارتومان در میدان مرکزی میوه و تره بار رسیده که البته اعضای صنف فروشندگان نیز این کالا را بدون سود عرضه کرده‌اند.

وی همچنین تصریح کرد: در برخی از صیفی‌جات از جمله خیار، کاهو و سبزی مشکلاتی وجود داشت که منجر به افزایش قیمت شده بود، زیرا محصولاتی که در فضای باز کاشته می‌شوند به دلیل محدودیت منابع آبی در تابستان امکان  کاشت مجدد آنها، بالافاصله وجود ندارد.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی