پایگاه خبری توانا

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با حضور در منزل طلبه بسیجی شهید آرمان علی وردی ، از شهدای اغتشاشات اخیر در تهران ، با خانواده این شهید دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری توانا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه همراه جمعی از مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه با خانواده این شهید دیدار کرد.

نماینده ولی فقیه در این دیدار مظلومیت ، استقامت و مردانگی را عامل برجسته سازی شهادت شهید آرمان عنوان کرد و با بیان اینکه اوج شقاوت و سنگدلی در به شهادت رساندن آرمان عزیز مشاهده شد ، گفت : شهید آرمان به همگان ثابت کرد که سربازی امام زمان و طلبگی و شاگردی امام صادق علیه السلام نه تنها در میدان علم و معرفت ، بلکه در میدان عمل نیز وجود دارد.
وی افزود : شهید آرمان به همه ما نشان داد که امروز روزگار اقدامات جهادی است و بهترین راه تقرب به سوی خدا خدمت به مردم است.
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی نخستین ثمره و پیام شهادت شهید آرمان علی وردی را پویایی ، حرکت و پیروزی های پی در پی برای جبهه انقلاب ، نظام ولایی و مسیر حسینی توصیف و تصریح کرد : حضور پرشور ، بی نظیر و معنادار ملت ایران در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان امسال به برکت خون های پاک و مطهر این فرزندان انقلابی و مظلومیت آنان است.
نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه مطالبه جدی ملت ایران ، گرفتن انتقام خون های پاک این جوانان انقلابی است ، خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی که چشم طمع به ایران اسلامی دارند ، تاکید کرد : شما با به شهادت رساندن ، جوانان ما را به آرزوی خود می رسانید ، اما مرگ و نابودی خود را سرعت می بخشید.
پدر و مادر شهید آرمان علی وردی نیز در این دیدار ضمن بیان فضائل اخلاقی این شهید والامقام ، ایمان قوی ، احترام به والدین و عمل جهادی در عرصه های خدمت رسانی به هموطنان را از ویژگی‌های بارز این شهید والامقام برشمردند.
طلبه بسیجی شهید آرمان علی‌وردی در پی حمله اغتشاشگران ، در منطقه اکباتان مجروح شد و پس از انتقال به بیمارستان ، به شهادت رسید.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی