پایگاه خبری توانا

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که باید همه شعار«همه برای پیروزی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران» را هدف اصلی خود قرار دهیم و در راه تحقق این شعار تلاش کنیم.

به گزارش پایگاه خبری توانا، حسین امیر عبداللهیان ظهر روز یکشنبه در دومین نشست هماهنگی وزرا و دستگاه‌های ذی‌ربط در خصوص حضور ایران در جام جهانی قطر که با حضور وزیر ورزش و جوانان و وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در محل وزارت خارجه برگزار شده بود، افزود: کمیته بازی‌های جام جهانی از ماه‌های قبل به ریاست دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور شکل گرفته و در این مدت آقای دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان و دیگر همکارانشان در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در این چارچوب اقدامات زیادی را انجام داده‌اند. آقای دهقانی سفیر ایران در قطر نیز برای انجام هماهنگی‌های لازم زحمت زیادی کشیدند و در جلسه امروز نیز حضور دارند. هماهنگی‌های فنی، ورزشی، فرهنگی، سیاسی،‌امنیتی، گردشگری و ارتباطات تا این لحظه به خوبی انجام شده است و با توجه به فرصت محدود موجود امیدواریم بتوانیم هماهنگی‌های کاملی بین بخش‌های مختلف ایجاد کنیم تا شاهد بهترین حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی باشیم و بهترین نتایج را کسب کنیم.

وی با بیان اینکه همه هدف ما کمک به ورزشکاران وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال برای حضور موفقیت آمیز در این مسابقات است تصریح کرد: در همین چارچوب باید شعار «همه برای پیروزی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران» را هدف اصلی خود قرار دهیم و برای تحقق آن تلاش کنیم.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی