پایگاه خبری توانا

نماینده مشهد مقدس برای دومین بار در یک مسابقه لیگ دسته اول حضور نیافت تا از جدول این رقابت‌ها حذف شود.

به گزارش توانا؛ هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز (یکشنبه) آغاز شد که مطابق برنامه، شهر خودروی خراسان از ساعت 15 در جم باید به مصاف پارس جنوبی می‌رفت.
تیم مشهدی که در بازی هفته اول مقابل چوکای تالش بازی نکرد بود، برای مسابقه امروز نیز در زمین حاضر نشد تا مطابق آیین‌نامه مسابقات، از جدول لیگ دسته اول فوتبال کنار گذاشته شود.
مهرداد شفیعی مسئول برگزاری لیگ یک در گفت‌وگویی، این خبر را تأیید کرد و اظهار داشت: اعضای تیم پارس جنوبی، داوران و ناظران از ساعت 15 مهیای برگزاری بازی بودند که تیم شهر خودرو در زمین حاضر نشد. این تیم برابر چوکا هم بازی نکرده بود و به همین خاطر، از جدول مسابقات حذف خواهد شد.
چهار سال پیش تیم‌های نفت تهران و سیاه‌جامگان به دلیل اینکه در دو دیدار از لیگ دسته اول شرکت نکرده بودند، به دو رده پایین‌تر سقوط کردند و در عمل منحل شدند.
شهر خودرو در 9 هفته لیگ دسته اول به میدان رفت و آمار 46 گل خورده و صفر امتیاز را از خود به جای گذاشت. حذف شهر خودرو، جدول کلی مسابقات را دچار تغییراتی می‌کند و سه امتیاز تیم‌ها مقابل نماینده خراسان رضوی حذف خواهد شد.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی