پایگاه خبری توانا

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اقدام قوه قضاییه در راستای ارفاق قانونی برای آزادی زندانیان منجر به ارتقای امید و نشاط در جامعه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری توانا؛حجت الاسلام علیرضا سلیمی با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه برای بهره گیری از ارفاق های قانونی برای آزادی زندانیان به دنبال پیروزی تیم ملی در مقابل ولز، بیان کرد: ما از این اقدامات استقبال می کنیم. این اقدامات گام خوبی در جهت ایجاد شادی و وحدت در جامعه است و امیدوارم این اقدامات ادامه پیدا کند.

نماینده مردم محلات در ادامه اظهار کرد: اینکه خانواده زندانیان درک شوند و با ارفاق های قانونی دل آن ها را شاد کنند کار مثبتی بوده و قطعا در ایجاد شادی در جامعه موثر است. ما امیدوار هستیم این ارفاق های قانونی که برخاسته از رافت اسلامی است ادامه داشته باشد و امید و نشاط در جامعه افزایش پیدا کند. قطعا این رفتارها در ارتقای نشاط و امید در جامعه و وحدت آفرینی موثر خواهد بود.

به گزارش توانا، روز گذشته رئیس قوه قضاییه در پی پیروزی تیم ملی فوتبال در برابر ولز به مراجع و مراکز ذیربط قضایی دستور داد نسبت به آن دسته از زندانیان که شرایط بهره‌مندی از ارفاقات قانونی را دارا هستند، نهایت مساعدت و معاضدت انجام گیرد و مقدمات آزادی در اولین فرصت ممکن فراهم شود

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی