پایگاه خبری توانا

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته نیز روزهای بدون فوتی کرونا در کشور تداوم داشته و اکنون مجموع جان باختگان این بیماری، در رقم ۱۴۴ هزار و ۶۳۴ نفر ثابت مانده است.

به گزارش  پایگاه خبری توانا ،از وبدا، از روز گذشته(پنجشنبه) تا امروز جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۴ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۷۶۰ نفر رسید و تاکنون ۷ میلیون ۳۳۵ هزار و ۲۳۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۷۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۴ میلیون و ۵۸۱ هزار و ۳۷۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۲۸۹ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۵۰ هزار و ۷۶۶ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۳۹۲ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۷۰ هزار و ۴۸۹ دُز رسید.

در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز نبوده اما سه شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۱۴ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۳۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

۱۲ خرداد ۱۴۰۱ اولین روز صفر شدن مرگ کرونایی در ایران پس از ۲۸۱ روز از شیوع ویروس کرونا در کشور بوده و در روزهای ۱۱ و ۲۴ آبان و روزهای چهارم تا نهم آذر ماه نیز روزهای بدون فوتی کرونا تداوم یافته است.

 

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی