پایگاه خبری توانا نیوز

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه «بیش از ۷۰ روز است که کارکنان فراجا در اقصی نقاط کشور در میدان مقابله با فتنه‌گران حضور مقتدرانه دارند» گفت: «ماموران طی این مدت اجازه نداده‌اند که معاندان و ضدانقلاب به اهداف شوم و پوشالی خود برسند؛ پلیس با کسانی که امنیت مردم را هدف قرار داده‌اند قاطعانه برخورد خواهند کرد و دیگر خویشتنداری نخواهند کرد.»

به گزارش پایگاه خبری توانا ،سردار حسین اشتری با حضور در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع) در جمع دانشجویان انتظامی و دانشجویان دکتری دانشگاه عالی دفاع ملی سخنرانی کرد و گفت:‌ این روز را خدمت تمامی دانشجویان عزیز و گرانقدر تبریک عرض می‌کنم؛ ۱۶ آذر یادآور روزی است که تمامی دانشجویان مسلمان ما علیه آمریکا و حکومت ستمشاهی پهلوی قیام کردند و در آن روز به دستور آمریکای جنایتکار خون سه عزیز از دانشجویان گرانقدر به زمین ریخته شد. به عبارتی از ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ شعار مرگ بر آمریکا شکل گرفت و استکبارستیزی مردم و دانشجویان نیز ظهور و بروز پیدا کرد.

دشمن از ایران قوی و مستقل در هراس است

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه بحمدالله دانشجویان با حضور موثر خود در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی توانسته‌اند مسائل و نقطه نظرات‌شان را منعکس کنند، اظهارکرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود اشاره و تاکید کرده‌اند که دانشجویان باید بتوانند حرف حق خود را در یک محیط آرام بیان کنند.

اشتری با بیان اینکه امروز استکبار جهانی با اهداف شوم خود و تشویش اذهان عمومی هدف برخی از دانشجویان را تغییر داده است، گفت: در سال ۱۳۳۲ دانشجویان با مبارزه و قیام خود به دنبال استکبارستیزی و همچنین به دنبال برقراری عدالتخواهی بودند، این در حالی است که ایادی استکبار به گونه‌ای افکار دانشجویان را مورد هدف قرار داده‌اند تا بتوانند اهداف و توطئه‌های پوشالی خود را پیاده‌سازی کنند. آنچه مسلم است این است که ملت شریف و شهیدپرور ایران اسلامی و دانشجویان عزیز همواره به دنبال ظلم ستیزی و عدالت محوری بوده‌اند؛ از آنجایی که دشمنان و معاندان از ایران قوی و مستقل در هراس هستند بنابراین باید مستحکم‌تر از قبل راه پیروزی و استقلال را در کشور ادامه دهیم و این مهم به عنوان یک وظیفه خطیر بر عهده دانشجویان فهیم ایران اسلامی است.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار دانشجویان دانشگاه‌های نیروهای مسلح تصریح کرد: امروز دانشجویان دانشگاه­‌های نیروهای مسلح به دنبال استقلال، اقتدار و ظلم ستیزی در کشور هستند، بحمدالله به برکت خون شهدا خصوصا شهدای دانشجو و هدایت­‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، دانشجویان دانشگاه­‌های نیروهای مسلح مسیر مستقیم در راستای دفاع از ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پیش گرفته و تا پای جان ایستاده‌اند.

اشتری با تاکید بر اینکه دانشجویان دانشگاه نیروهای مسلح از بهترین دانشجوها در راستای اقتدار و استقلال کشور هستند، تصریح کرد: امروز علاوه بر دانشجویان مسلمان انقلابی و حزب‌اللهی، دانشجویان غیرمسلمان بسیاری نیز در دانشگاه‌های  کشور حضور دارند که به واسطه سطح بالای علمی دانشگاه‌های کشور علاقه دوچندانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین عزت و سرافرازی ایران اسلامی دارند.

وی به حضور مقام معظم رهبری در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع) به مناسبت برگزاری مراسم مشترک دانش آموختگی اشاره کرد و گفت: حضور ایشان در دانشگاه برای ما باعث افتخار و برکت بود به گونه‌ای که فرمایشات ایشان برای تمامی دانشجویان به عنوان یک چراغ راه است. در واقع فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم مشترک دانش آموختگی یک روحیه عظیم به تمامی کارکنان انتظامی کشور بخشید، عباراتی که ایشان در این مراسم عنوان کردند بسیار حکیمانه بود؛ ایشان پلیس را مقتدر و مظلوم عنوان کردند. وظیفه ما خصوصا در این دانشگاه این است که فرمایشات مقام عظمای ولایت را سرلوحه تمامی امور قرار دهیم چرا که فرمایشات حکیمانه ایشان برای تمامی دانشجویان در راستای خدمت رسانی مضاعف به مردم بسیار امیدبخش است/ایسنا

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی