پایگاه خبری توانا

مدیر کل اداره توسعه امور مسکن و بازرس ویژه مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهر های جدید فولادشهر و مجلسی بر تسریع روند اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری توانا، از شرکت عمران شهر های جدید، سیدمهدی میرجوادی مدیرکل دفتر توسعه مسکن و میثم ابراهیمی بازرس ویژه مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه های عمرانی شهرهای جدید فولادشهر و مجلسی بازدید کردند.

میرجوادی در این بازدید با تأکید براینکه روند اجرای پروژه نهضت ملی مسکن باید به عنوان یکی از اهداف مهم دولت تسریع و تدابیر زیر ساختی با جدیت بیشتری در شهرها دنبال شود گفت: در شهر جدید مجلسی بسیاری از مشکلات با همکاری شرکت عمران، شهرداری، شورای شهر، امام جمعه، فرمانده سپاه و دیگر ارکان قابل حل است و با همکاری و همیاری می توان مشکلات اولیه مردم را حل کرد.

وی همچنین افزود: برای جلب رضایت حداکثری متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن باید احداث واحدها با درنظر گرفتن زیرساخت ها و کیفیت مورد نیاز باشد؛ ما باید مطالبات به حق مردم رو درست جواب بدهیم ودست به دست هم این وعده ی دولت را بثمر برسانیم که اگر دستمان را بهم ندهیم این وعده فقط در حد وعده می ماند.

مدیرکل توسعه امور مسکن و بازرس ویژه مدیرعامل در این سفر در جلسه ای با مدیران و عوامل مرتبط به بررسی رفع موانع مربوط به فراخوان پیمانکاران در نهضت ملی مسکن پرداخته و اقدامات لازم را در دستور کار قرار دادند.

گفتنی است میرجوادی و ابراهیمی با حضور در شهرهای مذکور طی جلساتی بر رفع مشکلاتی همچون رفع مشکل نظام مهندسی برای تسریع در روند کاری، هماهنگی با دستگاه های خدمات رسان، حمل و نقل عمومی، احداث مدارس تا دهه مبارک فجر، پیگیری موضوعات ورزشی، رفع مشکلات شهرداری، برگذاری مجالس دینی و مذهبی و …. تأکید کردند.

در پایان میرجوادی و ابراهیمی طی جلسه ای با فعالان اجتماعی شهر مشکلات شهررا پرس و جو و در دستور کار قرار داده و پیگیر مشکلات شدند و افزود: اگر مردم پای کار شهر نباشند و به دستگاه ها کمک نکنند کار با سختی دوچندانی رو به رو می‌شود و پیشرفت با سختی امکان پذیر می‌شود.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی