پایگاه خبری توانا

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: زیرساخت‌ها در کرمان برای پذیرایی از زائران باید افزایش یابد و حتما در طرح مشارکت خواهیم داشت و سپاه های استانی آماده مشارکت هستند تا اگر زمین در اختیار قرار گیرد، در کرمان زائرسرا بسازند تا زائران راحت تر باشند.

به گزارش پایگاه خبری توانا، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز ۱۵ دی ماه در گلزار شهدای کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی افتخار ملت ایران و امت اسلام قرار داریم و بخشی از حضور مردم در مراسم را رسانه‌ها منعکس کردند.

وی افزود: در سراسر ایران اجتماعات مردمی بسیار باشکوهی به ویژه در شهر کرمان و همینطور گلزار شهدای این شهر برگزار شد و راهپیمایی روز ۱۳ دی با حضور بیش از ۲۰۰ هزار نفر از مردم در کرمان را شاهد بودیم و جلسات متعددی در مرکز استان و شهرستان های کرمان، تهران و سایر شهرها و روستاهای کشور در سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

سلیمانی بیان کرد: حضور مردم در سومین سالگرد حاج قاسم یک روند افزایشی دارد و براساس افکارسنجی صدا و سیما در کشور، میزان علاقه و محبت مردم به این شهید در حالت استثنایی و افزایشی قرار دارد و نشان از وفاداری ملت به شهید سلیمانی و آرمان های ایشان دارد و ما ذره ای از این امت حزب الله هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه افتخار داریم در مرقد شهدای کرمان حاضر شده و قبور مطهر آنها را زیارت کنیم، درباره زیرساخت‌های پذیرایی از زائران حاج قاسم سلیمانی گفت: استان کرمان در حال بررسی و تهیه طرح های لازم برای تکمیل زیرساخت‌های مناسب است و سپاه ثارالله استان کرمان از گذشته در این مسیر فعال بوده است.

وی افزود: زیرساخت‌ها در کرمان برای پذیرایی از زائران باید افزایش یابد و حتما در طرح مشارکت خواهیم داشت و سپاه های استانی آماده مشارکت هستند تا اگر زمین در اختیار قرار گیرد، در کرمان زائرسرا بسازند تا زائران راحت تر باشند.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی