پایگاه خبری توانا نیوز

امیر سرتیپ صباحی‌فرد گفت: امروز نیروی مقتدر و گسترده پدافند هوایی به اتکای بهره‌گیری از استعدادهای جوانان این مرز و بوم به یک قدرت مطلق منطقه‌ای تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری توانا؛ به نقل از ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در سطح این نیرو، اظهار داشت: سرباز جوان ایران اسلامی در واقع یک سرمایه ملی محسوب می‌شود که باید برای رشد و افزایش مهارت‌هایش در دوران خدمت سربازی برنامه‌ریزی کنیم.

امیر صباحی‌فرد با اشاره به برنامه‌های نیروی پدافند هوایی در راستای تکریم جوان سرباز گفت: رویکرد این نیرو به سرباز یک رویکرد ارزشی و ملی است. نیروی پدافند سرباز را فرزند ملت و سرمایه ارزشمند ملی می‌داند و در هر منطقه مأموریتی که در آنجا سربازی حضور داشته باشد، نیروی پدافند برای او برنامه فرهنگی و مهارت‌افزایی دارد.

وی با اشاره به تأکیدات فرمانده معظم کل قوا مبنی بر توجه به سربازان و ایجاد فضای بانشاط در خدمت مقدس سربازی، افزود: سرباز یکی از ارکان نیروهای مسلح است که با روحیه سلحشوری، غیرت و همیت در راستای پاسداری از مرز و بوم کشور گام برداشته و تا آخرین نفس در این مسیر استقامت می‌کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش عنوان کرد: امروز نیروی مقتدر و گسترده پدافند هوایی به اتکای بهره‌گیری از استعدادهای جوانان این مرز و بوم به یک قدرت مطلق منطقه‌ای تبدیل شده است و این روند رو به رشد با کمک همین جوانان در کنار افراد با تجربه ادامه خواهد داشت.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی