پایگاه خبری توانا

فرماندار شهرستان دماوند از بازرسی و نظارت مستمر بر نانوایی‌های این شهرستان با هدف تحقق ارتقای کیفیت نان خبر داد و گفت: برخورد با هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کیفیت پایین نان و کم فروشی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری توانا ،رضا طاهرخانی ، در تشریح روند نظارت بر نانوایی‌های سطح شهرستان دماوند گفت: جلسات کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان شهرستان به صورت منظم برگزار می‌شود و در جلسات موضوعات مربوط به کیفیت نان به همراه گزارشات به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی افزود: در راستای گلایه‌مندی مردم شهرستان دماوند با موضوع کیفیت نان در سطح شهرستان، جهت بهبود کیفیت و پیشگیری از هر نوع تخلف در این حوزه بازرسی و نظارت از نانوایی‌ها به صورت دو شیفت و مستمر استمرار خواهد داشت تا شاهد تحقق ارتقای کیفیت در سطح نانوایی‌های سطح شهرستان باشیم.

وی ادامه داد: اولویت سیاست‌های تیم‌های بازرسی در خصوص این موضوع حل مشکلات صنفی نانوایان نظیر تامین به موقع و به اندازه آرد دولتی باکیفیت و همچنین سیاست‌های تشویقی برای نانوایی‌هایی که خدمات با کیفیت ارایه می‌کنند، خواهد بود که این موضوع باعث پیشگیری از تخلف‌های صنفی و قانونی آنها خواهد شد.

فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: تیم‌های بازرسی باید  نسبت به کنترل و نظارت بر نانوایی‌ها ورود مستقیم داشته باشند و با هرگونه تخلفاتی اعم از گران فروشی، کیفیت پایین نان و کم فروشی برخورد کنند./ایسنا

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی