پایگاه خبری توانا

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش گفت: تا روز یکشنبه ۱۱ دی بیش از ۲۱۰۰ بازدید از حوزه‌های اجرایی و تصحیح امتحانات نهایی صورت گرفته است.

به گزارش  پایگاه خبری توانا ، سید مجتبی هاشمی در این باره گفت: با رویکرد نظارت بر نحوه اجرای امتحانات نهایی پایه دوازدهم در دی ۱۴۰۱ و اهمیت و تاثیر نتایج امتحانات دی ماه در سرنوشت کنکور آینده و دستور وزیر محترم مبنی بر رعایت سلامت و ارتقای سطح کیفی سازوکار ارزشیابی، تا روز سه شنبه ۱۳ دی ماه از مجموع ۱۲۰۰ حوزه اجرای امتحانات نهایی در سطح کشور ۳۷۶۶ بازدید به عمل آمده است.

وی ادامه داد: از مجموع ۱۳۶ حوزه تصحیح اوراق امتحانی، ۲۵۷ بازدید به عمل آمده است و این روند تا پایان امتحانات به صورت مستمر و با شاخص‌های تدوین شده ادامه خواهد یافت.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هاشمی با تاکید بر تلاش برای ارتقای سلامت آزمون‌ها به عنوان معیار سنجش وضعیت تحصیلی و علمی دانش آموزان اظهار کرد: در جهت حفظ حقوق همه دانش‌آموزان و تضمین کیفیت برگزاری امتحانات، تخلفات امتحانی طبق آئین نامه امتحانات و بدون اغماض و با قاطعیت مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت./ایسنا

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی