میز خدمت ارتباط با مردم در شهرستان نور با حضور استاندار مازندران و سایر مسئولان استانی در مصلی الغدیر نماز جمعه این شهرستان برگزار شد و به بیش از ۲۰۰ نامه از تقاضاهای مردم پاسخ داده شد.

به گزارش پایگاه خبری توانا ، سیدمحمود حسینی‌پور امروز به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در شهرستان نور حضور یافت و  دومین دیدار مردمی در مصلی الغدیر این شهرستان انجام شد.

وی افزود: مدیران هر زمانی وارد شهرستانی شوند حتی کمترین مراجعه کننده داشته باشد آن زمان ارزشیابی این مدیر مشخص می‌شود.

حسینی‌پور: اولویت دولت سیزدهم ارتباط مردمی است

حسینی‌پور با اشاره به اینکه شأنیت مسئول به واسطه حرمتی است که برای مردم قائل می‌شود، تصریح کرد: زمانی که مشکلات مردم به‌طور مستقیم و به صورت چهره به چهره انجام می‌شود مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به رسیدگی و حل آن مصمم‌تر و حساس‌تر خواهند شد.

حسینی‌پور: اولویت دولت سیزدهم ارتباط مردمی است

وی یکی از ویژگی‌های دولت عدالت محور و مردمی سیزدهم را ارتباط با مردم دانست و گفت: امروز شاهد هستیم رئیس جمهوری در برقراری ارتباط بدون واسطه با مردم بیشترین سهم را دارد.

قابل ذکر است، استاندار مازندران در این دیدار و در راستای پیگیری مشکلات شهروندان دستورات لازم را صادر کرد در این میز ارتباط مردمی مدیران دستگاه‌های اجرایی اعم از آب و فاضلاب، آب منطقه‌ای و راه و شهرسازی، راهداری، حمل و نقل جاده‌ها و بهزیستی، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی حضور داشتند و به درخواست‌های مردمی رسیدگی کردند .

حسینی‌پور: اولویت دولت سیزدهم ارتباط مردمی است

حسینی‌پور: اولویت دولت سیزدهم ارتباط مردمی است

همچنین عمده تقاضاهای دومین میز ارتباط مردمی استاندار مازندران و مدیران دستگاه‌های اجرایی با مردم شهرستان نور در حوزه‌های اشتغال، تسهیلات بانکی، تغییر کاربری و طرح هادی روستایی بوده است که به بیش از ۲۰۰ نامه پاسخ داده شد.