پایگاه خبری توانا

یک رسانه فلسطینی نوشت: رژیم صهیونیستی از حیوانات برای جاسوسی علیه فلسطینی‌ها در کرانه باختری رود اردن و آسیب رساندن به محصولات زراعی آنها استفاده می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری توانا  ، روزنامه «الحیات الجدید» ارگان رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین امروز شنبه در گزارشی نوشت: جنایات شهرک نشینان صهیونیست هر روز تنوع و پیچیدگی بیشتری پیدا می کند و آنها در این رابطه، استفاده از هر ابزاری علیه فلسطینی ها را برای خود مجاز می دانند.

این روزنامه فاش کرد که شهرک نشینان صهیونیست به طور مخفیانه، تجهیزات جاسوسی دارای دوربین مخفی و شنود در پوشش گردن آویز به گردن گاوها نصب کرده است.

روزنامه «الحیات الجدیده» هدف شهرک نشینان صهیونیست از استفاده از ابزارهای جاسوسی را اطلاع از تحرکات فلسطینی ها در مناطق روستایی ارزیابی کرد.

این رسانه فلسطینی همچنین از استفاده شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری رود اردن از حیوانات برای تخریب مزارع کشاورزی فلسطینیان خبر داد و به نقل از روستانشینان فلسطینی نوشت: شهرک نشینان گله های گراز وحشی را رها می کنند تا محصولات فلسطینی را ویران کنند.

این اولین بار نیست که فلسطینی ها از استفاده شهرک نشینان صهیونیست از حیوانات به عنوان ابزاری برای تخریب مزارع کشاورزی فلسطینی ها خبر می دهند. در سال ۲۰۰۸، نیز گزارش هایی درباره رها کردن «موش های ایمن در مقابل سموم» در مزارع فلسطینیان ساکن قدس (اشغالی) منتشر شده بود./ایرنا

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی