پایگاه خبری توانا

آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی ضمن محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به مقام مرجعیت و رهبری شیعه، از سازمان های بین الملل خواست این موضوع را به صورت ویژه پیگیری کنند.

به گزارش پایگاه خبری توانا، آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید در قم امشب ۱۷ دی ماه در پیامی نسبت به هتاکی نشریه فرانسوی واکنش نشان داد.

در این پیام آمده است:

با کمال تأسف، کشوری که ادعای آزادی و تمدن دارد بی‌شرمانه‌ترین اعمال را در طی این سال‌های اخیر انجام داده و پیوسته به باورهای پاک ملت‌ها توهین می‌کند و جسارت به مقدسات مسلمانان را در پیش گرفته است.

پیام ادامه یافته است: تردیدی نیست که اهانت‌های گذشته به ساحت نورانی و مقدس قرآن کریم و پیامبر اعظم (ص) و به‌تازگی هم به جایگاه مرجعیت و رهبری شیعه با هدایت اربابان صهیونیستی شان بوده است اما این حلقه نامبارک آمریکا و سعودی و صهیونیستی و نوکرانشان همچون فرانسه بدانند که با توهین و جسارت کار به جایی نخواهند برد بلکه ملت‌ها را بیدارتر و در مقابله با استکبار آنها مصمم‌تر می‌کند.

پیام می افزاید: اینجانب اهانت این مجله را محکوم نموده و از سازمان‌های بین‌المللی جهان اسلام می‌خواهم موضوع را به طور جدی پیگیری کند.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی