پایگاه خبری توانا

رئیس اداره ایمنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت : در راستای ایمن‌سازی محورهای ارتباطی مازندران در۹ماهه سال جاری بیش از۲۴کیلومتر نیوجرسی جایگزین گاردریل شده است.

به گزارش پایگاه خبری توانا، از مازندران، محسن یمینی عنوان کرد: عملیات جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل در جاده‌های این استان ادامه دارد و تاکنون عملیات جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل در برخی از محورهای استان از جمله محورهای;کمربندی غربی قائمشهر ، آمل _ محمودآباد ، آمل _ بابل ، قائمشهر _جویبار، ساری_قائمشهر ، کمربندی نکا ، محور سوادکوه و مناطق پرتگاهی محور هراز  به طول بیش از ۲۴کیلومتر اجرایی شد.

وی ارتقاء امنیت جاده ها را مهم ترین دلیل جایگزین کردن نیوجرسی دانست و تاکید کرد : با توجه به تردد سالانه میلیون ها مسافر و گردشگر در جاده های مازندران و بالا بودن میزان تصادفات ، یکی از راه های کاهش خسارات ناشی از تصادفات و افزایش امنیت جاده ها جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل است.

رئیس اداره ایمنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران تصریح کرد : عملیات خط کشی، نصب تابلو و علائم ، آشکار سازی نقاط پر تصادف ، جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و همچنین احداث روشنایی نقطه‌ای از دیگر برنامه‌های اجرایی این اداره بوده که با جدیت در دست اجراست.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی