پایگاه خبری توانا

وزیر راه و شهرسازی با حضور در منزل چهارقلوها از تأمین مسکن سه خانواده مربوط در استان یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری توانا، در اولین روز دور دوم سفرهای استانی هیات دولت، وزیر راه و شهرسازی به همراه معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در منزل سه خانواده دارای چهارقلوی شهر یزد حاضر شدند.
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر تأمین مسکن این سه خانواده، گفت: رئیس محترم جمهور به دلیل فشردگی برنامه‌ها نتوانستند در این دیدار حضور داشته باشند، اما سلام رساندند و قول دادند که به هر خانواده یک واحد مسکونی اهدا شود.
مهرداد بذرپاش با بیان اینکه هر کدام از خانواده‌ها می‌توانند یک واحد آپارتمان یا زمین هدیه بگیرند، خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که شما مشکلی از جهت تامین مسکن نداشته باشید و تمام فکر و دغدغه تان بزرگ کردن بچه‌ها باشد.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده هم در این برنامه ضمن تقدیر از رویکرد وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: یکی از مشکلات سرراه خانواده‌ها برای بچه دار شدن، هزینه گزاف مسکن است. اما حضور این فرزندان در زندگی شما قطعا موجب خیر وبرکت خواهد بود.انسیه خزعلی از همراهی و خیرخواهی صاحبخانه یکی از چهارقلوها قدردانی و تاکید کرد: این عمل خداپسندانه ذخیره آخرت است. همراهی مالک با شرایط سخت مستاجر یکی از رفتارهای خیرخواهانه‌ای است که می‌تواند تحمل شرایط سخت را برای هر مستاجری راحت کند.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی