پایگاه خبری توانا

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کمبود منابع ، مولدسازی دارایی های موجود را راهکاری برای تأمین منابع مالی پروژه ها برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری توانا، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان یزد با بیان اینکه جنس کار شما از جنس خدمت به مردم است اظهار داشت : اگر به حوزه راه و شهرسازی نگاهی بیندازیم از حوزه مسکن گرفته تا حوزه هوایی و جاده ای میبینیم که با زندگی مردم سرکار داریم از این رو توفیق خدمت رسانی به مردم عزیز ، توفیق گرانبهایی است که نصیب ما گردیده است.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده در حوزه راه و شهرسازی خاطر نشان کرد : در شرایط فعلی می بایست با رویکرد امید سازی در جامعه اهتمام ویژه ای در حوزه اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده و در حال انجام صورت گیرد .

بذرپاش با اشاره به حملات رسانه ای دشمن برای کوچک شمردن فعالیت های انجام شده توسط جمهوری اسلامی و  همچنین موضوع کمبود منابع  خطاب به مسوولین راه و شهرسازی استان یزد گفت: برای جبران کمبود منابع دنبال راهکارهایی برای مولدسازی دارایی ها باشید.

بذرپاش تاکید کرد : در رابطه با پروژه های استانی برنامه زمان بندی تعیین و با ابتکارات خود فرصت سازی کنید . سرعت در انجام پروژه ها بسیار مهم است لذا می بایست با تولید انگیزه در پیشبرد اهداف سازمانی موثرتر عمل نماییم .

بذرپاش با تاکید بر اینکه از جوانان برای پویایی بیشتر در کارها استفاده کنید خاطرنشان کرد: با به کارگیری جوانان آنها را رشد دهید تا یک رقابتی سالم رخ دهد لذا همین موضوع باعث پویایی سیستم می شود.

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی