پایگاه خبری توانا

رمز ارز

یکی از مهمترین موضوعاتی که همواره ذهن سرمایه‌گذاران و معامله‌گران دارایی‌های پرنوسانی همچون رمز ارز را به خود مشغول می‌کند، انتخاب بهترین‌ دارایی برای سرمایه‌گذاری است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری توانا، پیش‌بینی درست و به ‌موقع در بازار رمز ارز، سودهای بیشتری را عاید سرمایه‌گذاران می‌کند و برعکس، یک تصمیم اشتباه احتمال از دست رفتن همه دارایی‌ را برای آنان به دنبال دارد. خصوصاً برای سرمایه‌گذارانی که به تازگی وارد این بازار شده‌اند. با توجه به اینکه روزانه ارزهای دیجیتال زیادی وارد بازار می‌شوند، ورود به این عرصه کار پر ریسکی است؛ بنابراین شناخت رمزارزهای با سود بالا و ریسک پایین بهترین راه برای موفقیت در صنعت ارزهای رمزنگاری است.

در این گزارش با پایگاه خبری توانا همراه باشید تا چند مورد از رمزارزهایی که طبق تجزیه و تحلیل کارشناسان انتظار می‌رود بهترین عملکرد را در هفته پیش‌رو داشته باشند، معرفی کنیم:

بیت کوین (BTC)

همانطور که می‌دانید، بیت کوین(BTC) یکی از محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری شده‌ است و اولین رمزارز موفق مبتنی بر بلاکچین به شمار می‌رود که در سال 2009 وارد بازار شد. سرمایه‌گذاران رمزارز همیشه در تلاش بوده‌اند رمزارزی به موفقیت بیت کوین یا بهترین ارز دیجیتال را برای سرمایه‌گذاری کشف کنند. با وجود اینکه خیرا تعداد زیادی آلتکوین ظهور کرده اما بیت کوین همچنان بر بازار کریپتو تسلط دارد و همچنان به عنوان رمزارز برتر از نظر ارزش باازار قدرت‌نمایی می‌کند.

اتریوم (ETH)

اتریوم اولین پروژه بزرگی بود که قراردادهای هوشمند را معرفی کرد. این قراردادهای هوشمند به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز موبایل و دسکتاپ  را در بالای بلاکچین راه‌اندازی کنند.

دوج کوین (Doge)

آنچه به عنوان یک طنز شروع شد، اکنون به یک هدف تبدیل شده‌ است. در ابتدا دوج کوین به روشی برای ارائه جایزه آنلاین به افرادی تبدیل شده بود که اطلاعات مفیدی را به اشتراک می‌گذارند یا محتوای خنده‌داری به اشتراک می‌گذاشتند. در طول یک سال گذشته، این رمزارز به دلایل مختلفی همچون شکست ردیت (Reddit) یا حمایت ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در صدر اخبار بوده‌ است. بنابراین، پیش‌بینی می‌شود که این محبوبیت همچنان ادامه داشته باشد و قیمت آن را به آرامی اما مطمئن افزایش یابد.

چین لینک (LINK)

در دنیای بلاکچین، چین‌لینک یکی از اولین پلتفرم‌هایی است که از طریق شبکه اوراکل اجازه ادغام داده‌های خارج از زنجیره (off-chain) را در قراردادهای هوشمند می‌دهد. این امر، بلاکچین‌ها را قادر می‌سازد تا به صورت ایمن با داده‌ها و تراکنش‌های خارجی ارتباط برقرار کنند. با توجه به کاربردهای آن، کارشناسان نمودار صعودی را برای این ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کنند، زیرا فناوری این پلتفرم برای پیشرفت قراردادهای هوشمند بسیار مهم است.

شیبا اینو (SHIB)

اگرچه دوج کوین در ابتدا به صورت طنز پا به عرصه وجود گذاشت اما به سرعت به میم کوینی تبدیل شد که جامعه رو به رشدی از حامیان وفادار را به سمت خود جذب کرد. علیرغم شروع عجیب و غریب شیبا، این رمزارز به عنوان یکی از برترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار با نقاط فروش بزرگ ظاهر شد. این پلتفرم همچنین در سال 2021 یک پروژه NFT در شیبا ایجاد کرد که به آن امکان داد تا جذابیت بیشتری برای سرمایه گذاران داشته باشد.

با توجه به روند صعودی بازار رمزارزها، به نظر شما کدامیک از ارزهای دیجیتال در هفته پیش رو فرصت‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری هستند؟/ مریم سیدان

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی