پایگاه خبری توانا نیوز

وزیر راه و شهرسازی گفت: در پروژه مسکن مهر بعضی تعاونی‌ها وفای به عهد نکردند، قراردادهایی با پیمانکاران بستند که برخی از آنها فراری هستند.

به گزارش پایگاه خبری توانا ، مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاح ۲۲۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد اظهار کرد: سه ماه است که در مسئولیت سنگین وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته‌ام که امیدوارم بتوانم از زیر این مسئولیت سنگین بیرون بیایم و مدیون خون شهدای عزیز نشوم.

وی با اشاره به طولانی شدن پروژه مسکن مهر خاطرنشان کرد: مردم گناهی نکرده‌اند که به اعتماد ما مسئولین ثبت‌نام کردند و پروژه‌ها بر زمین مانده است. وقتی این مشکلات انباشته می‌شود سایر بخش ها هم تعطیل می‌ماند.

بذرپاش تصریح کرد: اگر واحدها با قیمت تمام شده آن زمان به اتمام می‌رسید منابع موجود می‌توانست صرف خدمات و زیرساخت‌ها شود. البته به فضل خدا کارها را بهتر انجام می‌رسانیم و سال ۱۴۰۲ تحول خوبی در طرح‌های مسکونی خواهیم داشت.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۷۰۰۰ واحد مسکن مهر شهر جدید پرند طی روزهای اخیر افتتاح شده است، گفت: در پرند ۲۸۰۰ واحد آماده تحویل است. در شهر جدید پردیس هم به زودی ۱۰ هزار واحد مسکونی را افتتاح می‌کنیم.

بذرپاش یادآور شد: متاسفانه بعضی تعاونی‌های مسکن مهر وفای به عهد نکردند. قراردادهایی با برخی پیمانکاران بستند که آنها فراری شدند. در واقع مردم پول دادند و به خانه هم نرسیدند. این موارد هم در دولت سیزدهم رسیدگی می شود./ایسنا

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی