پایگاه خبری توانا نیوز

رییس سازمان انرژی اتمی ایران درباره روند مذاکرات میان ایران و آژانس که در حال پیشرفت است گفت: هر روز هیات‌های فنی و کارشناسی میان ایران و آژانس در رفت و آمد و ارتباط هستند.

به گزارش توانا نیوز ، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت و در گفت و گو با خبرنگاران درباره روند مذاکرات فنی میان ایران و آژانس پس از سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران اظهار داشت: هر روز هیات‌های فنی و کارشناسی میان ایران و آژانس در رفت و آمد و ارتباط هستند و به موقع درباره نتایج کار را گزارش می‌دهیم.

اسلامی این را هم گفت که در حال حاضر ۶۷ رادیو دارو در ۲۱۰ مرکز پزشکی و بیمارستان در سراسر کشور توزیع می‌شود ‌و امسال دو نوع رادیوداروی جدید را از فاز بالینی عبور می دهیم با توجه به اینکه رادیوداروها در داخل کشور تولید می شود.

معاون رییس جمهور همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه رییس جمهور در سخنانی اعلام کرده که به هیچ مدیری چک سفید امضا نداده است، گفت: این حرف درستی است و اگر نتوانم کارم را درست انجام دهم طبیعی است که باید پاسخگو باشم

اسلامی با بیان اینکه عقد اخوت با کسی خوانده نمی‌شود، افزود: کار و مسئولیت مهمترین شاخص آن وظیفه‌شناسی و تشخیص درست مسئولیت و انجام وظیفه به موقع است و اگر نتوانم کارم را درست انجام دهم طبیعی است که باید پاسخگو باشم./ایرنا

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی