پایگاه خبری توانا نیوز

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایان هفته جاری و تعطیلات عید فطر را شامل تردد موتورسیکلت و محدویت ها در محور کرج – چالوس، محور هراز و محور تهران – فیروزکوه – قائمشهر را اعلام کرد.

به گزارش توانا نیوز ،از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور سرهنگ احمد شیرانی در بیان محدودیت های ترافیکی ایام پایان هفته و تعطیلات عید فطر گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ تا ساعت ۶ روز دوشنبه تاریخ چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروز کوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

محدویت‌های تردد در محور کرج-چالوس

وی ادامه دادتردد انواع تریلر، کامیون وکامیونت از محور کرج-چالوس کماکان ممنوع است.

وی یادآوری کرد: همچنین در این ایام تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه ۳۱ فروردین تا یکم اردیبهشت از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۴، از کرج میدان امیرکبیر و آزاد راه تهران –شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ شیرانی افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴روزهای یکشنبه و دوشنبه، سوم و چهارم اردیبهشت از کرج (میدان امیر کبیر) و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و درصورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی به یک تبصره دراین مورد اشاره کرد و افزود: در صورت افزایش حجم تردد در روز شنبه دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ با هماهنگی و اعلام ماموران پلیس راه در محل از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدویت های تردد درمحور هراز

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: همچنین تردد همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

وی ادامه داد: تردد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه سی‌ام و سی‌ویکم فروردین همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه دوم تا چهارم اردیبهشت از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ شیرانی افزود: تردد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه سوم و چهارم اردیبهشت از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

محدویت های تردد درمحور تهران-فیروزکوه-قائمشهر

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: تردد انواع تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰و ۳۱ فروردین از مسیر جنوب به شمال محور تهران – فیروزکوه – قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: تردد انواع تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اردیبهشت از مسیر شمال به جنوب محور تهران – فیروزکوه – قائمشهر و بالعکس ممنوع است اما اجرای محدودیت‌های ذکر شده منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود./ایرنا

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی