پایگاه خبری توانا نیوز

به نقل از اکوایران، مشتریانی که موعد تحویل خودروهای آنها سال آینده اعلام شده می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه نسبت به تغییر خودروی ثبت نامی خود اقدام کنند.

به گزارش توانا نیوز ،آن طور که وزارت صمت اعلام کرده مشتریان که قصد تعویض خودروهای ثبت نامی خود را دارند می توانند محصول فعلی را با یکی از 29 خودروی عرضه شده تعویض کنند. اما نکته عجیب این است که ایران خودرو در زمان انتخاب مجدد تارا با گیربکس اتوماتیک را به متقاضیان عرضه کرده است.

این خودرو در زمان ثبت نام تنها در دسترس مادران دارای دو فرزند و بیشتر قرار گرفته بود. رانا پلاس هم در طرح اولیه فروش با مکانیزم نوبت دهی در سبد محصولاتی ایران خودرو قرار نداشت. سایپا نیز ساینا S با گیربکس اتوماتیک را در دور جدید عرضه محصولات به سبد فروش خود اضافه کرده است.

نابراین ایران خودرو دو محصولی که پیش تر در دسترس متقاضیان قرار نداشت (به جز تارا با گیربکس اتوماتیک که در اختیار مادران دارای دو فرزند بود) را به ویترین خود در طرح جایگزینی اضافه کرده است بلکه بتواند دل متقاضیان ناراضی را به دست آورده و از آنها دلجویی کند. متقاضیان می توانند تا 10 اردیبهشت سال جاری به سامانه مراجعه کنند و خودروی خود را تغییر دهند. هر متقاضی امکان اتنخاب 5 اولویت را دارد. بر اساس اولویت های انتخابی شانس خود را می آزماید. اگر اولویت انتخاب را مشخص نکند یا به سایت مراجعه نکند اولویت تحویل خودرو همان سال 1403 در نظر گرفته خواهد شد.

ایران خودرو که تحویل برخی محصولاتش به سال 1403 موکول شده برای جبران این مساله چهار خودروی وانت آریسان 2 ،تارا با گیربکس دستی، تارا با گیربکس اتوماتیک و رانا پلاس را در دسترس متقاضیان قرار داده است. البته مشتریانی که قصد تعویض خودروی ثبت نامی خود را دارند می توانند از میان محصول سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو، بهمن موتور، فردا موتور، ایلیا خودرو و مکث موتور خودروی جدید خود را انتخاب کنند./اقتصاد نیوز

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی