پایگاه خبری توانا نیوز

امروز شیب صعودی قیمت طلا و سکه متعاقب تغییر کانال دلار، تندتر بود. با رشد قیمت در بازار فلز گرانبها حباب سکه نیز بزرگتر شده است. هر مثقال طلا نیز در آستانه ورود به کانال ۱۲ میلیون تومانی است.امروز سکه وارد کانال ۳۵ میلیون تومانی شد.

به گزارش توانا نیوز ، رالی صعودی قیمت طلا و سکه متعاقب ورود دلار به کانال ۵۵ هزار تومانی سرعت گرفته است. بازار سکه صبح امروز با افزایش یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومانی آغاز به کار کرد. این روند صعودی به کاهش ۵ دلاری انس جهانی طلا بی‌توجه بود. گفتنی است انس جهانی طلا با قیمت ۱۹۸۰ دلاری معامله می‌شود.

معامله‌گران روند صعودی قیمت در بازار فلز گرانبها را متاثر از افزایش قیمت دلار می‌دانند. کارشناسان اقتصادی نیز معتقدند افزایش محدود تقاضا در ماه شوال و وجود برخی مناسبت‌های مذهبی و رشد قیمت دلار عامل تحرکات قیمتی در بازار طلا و سکه شده است.

تحلیلگران اقتصادی ۶ ماهه ابتدایی سال جاری را روزهای پرخبری در حوزه سیاسی برای کشورمان می‌دانند از همین رو معتقدند باید دید روند این اخبار سیاسی مثبت است یا منفی تا روند بازارهای مالی نیز مشخص شود.

قیمت طلا و انواع سکه در بازار

امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲  قیمت سکه با افزایش یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی باز شد. این قطعه به کانال ۳۵ میلیون تومانی ورود کرد و با قیمت ۳۵ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان معامله می‌شود

صبح امروز سکه بهار با افزایش ۳۰۳ هزار تومانی آغاز به کار کرد. این قطعه در لحظه نگارش این گزارش  با قیمت ۳۰ میلیون و ۷۸۶ هزار تومانی معامله می‌شود.

نیم سکه امروز ۱۵۰ هزار تومان گران شد و با قیمت ۱۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله می‌شود. ربع سکه، نیز با رشد ۲۵۰ هزار تومانی قیمت، با رقم ۱۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله‌ می‌شود.

سکه گرمی امروز نیز مانند روز گذشته  ۱۰۰ هزار تومان گران شد. این قطعه  با قیمت هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

صبح امروز متعاقب رشد قیمت سکه، حباب تمام قطعات سکه نیز افزایش داشت. این رشد قیمت باعث شد حباب سکه به کانال ۹ میلیون تومانی ورود کند.

امروز قیمت طلا نیز  با روند افزایشی باز شد. این رشد قیمت، هر مثقال طلا را برای لحظاتی یک کانال بالاتر نشاند اما در ادامه معاملات این مقدار طلا به کانال ۱۱ میلیون تومانی برگشت. در لحظه نگارش این گزارش هر مثقال طلا با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۷۴ هزار تومان مبادله می‌شود و افزایش ۸۵ هزار تومانی دارد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز بیش از ۱۸ هزار تومان گران شد و با قیمت دو میلیون و ۷۶۳ هزار تومان مبادله می‌شود.

امروز طلای دست دوم با قیمت دو میلیون و ۷۲۷ هزار تومان مبادله می‌شود./تجارت نیوز

امروز سکه وارد کانال ۳۵ میلیون تومانی شد

مطالبمرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین خبرها

پربازدیدها

مطالب پیشنهادی